Ortopedi Doktoru

1981’de Antakya’da doğdu. Orta öğrenim ve liseyi Antakya’da Osman Ötken Anadolu Lisesinde tamamladı. Ardından 1999’ da Denizli’de Pamukkale Üniversitesinde Tıp Fakültesine başladı.

Mezun olduktan sonra 2005 yılında İstanbul Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma hastanesinde ortopedi ve travmatoloji ihtisasına başladı.

İhtisas bittikten sonra askerlik görevini Sivas Asker Hastanesinde tamamladı. Hatay Kırıkhan Devlet Hastanesinde mecburi hizmet görevini yaptı. 2014 yılında ABD’de ( Massachusetts General Hospital/Harvard Omuz Kliniği) omuz cerrahisi üzerine eğitim gördü.

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalıştı. 2020 yılının Kasım ayında İskenderun Özel Palmiye Hastanesinde göreve başladı ve halen aynı hastanede görevini sürdürmektedir.

Ortopedi be Travmatoloji branşında, spor yaralanmaları, omuz ve dirsek hastalıkları, diz hastalıkları, kalça hastalıkları, çocuk ortopedisi, ayak-ayak bileği hastalıkları, el-el bileği hastalıkları tanı ve tedavisinde hizmet vermektedir.